Dogodki
print

Dogodki

(07.09.2017.) Velika nagradna igra Životinjsko carstvo v Mercatorju

Znani so nagrajenci nagradne igre »Životinjsko carstvo v Mercatorju«.
Nagradna igra je potekala v vseh živilskih prodajalnah Mercator od 7.9. do 4.10.2017.

Nagradno žrebanje je potekalo 9.10.2017 na sedežu organizatorja.

Nagrajenci, ki prejmejo odejico Životinjsko carstvo so:

1. NATALIJA PAJNIČ, KOČEVJE
2. UMA KRIŽNAR, DOB
3. NATAŠA KOZAR, LJUTOMER
4. PETRA ZALAZNIK, VRHNIKA
5. TANJA LOMBAR, LJUBLJANA POLJE
6. FRANCI VOZEL, KISOVEC
7. DAVID LIPAJ, ŠENTJERNEJ
8. STAŠ LUKANČIČ, LITIJA
9. MAJA FRIFMAN, MARIBOR
10. EVA SENIČAR, HRSTNIK
11. MATEJ STRGARŠEK, ZAGORJE OB SAVI
12. ANITA ŽIBERT, KAMNA GORICA
13. DOMEN ŽERJAV, VODICE
14. MARCEL ŠKAFAR, ŠALOVCI
15. MOJCA BRECL, VOJNIK
16. URŠKA LANGUS, ZABUKOVJE
17. MIOLJKA JOSIPOVIĆ, LITIJA
18. TAI MITKOVIČ, LJUBLJANA
19. JAKA BABIČ, MARIBOR
20. BLAŽ VESTER, ZG. GORJE
21. MARIO RUPAR, RAKEK
22. KAJA LAJH, HAJDINA
23. ANDREJA KMETEC, MURSKA SOBOTA
24. EVA SELAK, GORENJA VAS
25. DRAGICA VENČUR, SELNICA OB DRAVI
26. ROBI MERČON, ŠMARTNO PRI LITIJI
27. VANJA BERGANT, CERKLJE NA GORENSKEM
28. ANITA MOHAR, CELJE
29. DANIEL KORENIČ, NOVO MESTO
30. EVELIN PRINOSA, NOVA GORICA

Nagrajenci, ki prejmejo sladki paket izdelkov  Životinjsko carstvo so:

1. JAN KOKELJ, GORENJA VAS
2. LJUDMILA KRIVEC, PODPLAT
3. OLGA ŠČAVNIČAR, MURSKA SOBOTA
4. MILIJANA GALIČ, JESENICE
5. JANKO BARLE, MENGEŠ
6. SIL KOZIC, LJUBLJANA
7. OTON DRAŽUMERIČ, LITIJA
8. DOROTEJA ŠPARAŠ, GRAD
9. SANDRA VUČKO, ČRENŠOVCI
10. META BREŠČAK, DOBRAVLJE
11. IVO ŠTEFANIČ, KOPER
12. EVA LOPATIČ, NOVO MESTO
13. HELENA VOROŠ, MORAVSKE TOPLICE
14. BOJANA POKLIČ, MISLINJA
15. DENIS MARKO, MARIBOR
16. MARKO PINTARIČ, MIKLAVŽ PRI ORMOŽU
17. NIVES ŠIREC, LENART
18. ŠPELA LIPOVŠEK, LJUBLJANA
19. ALENKA ZAJC, IG
20. NADA MUNIBARI, LJUBLJANA
21. ANJA KAUČIČ, SP. IVANJCI
22. MARTINA KOSER DOLENC, CELJE
23. ENEJ PEŠEC, BREŽICE
24. NELI AVSEC, PIVKA
25. KLARA PETERLIN, MEDVODE
26. NEŽA KOVAČ, DOMŽALE
27. ZVONKA KAČIČ, RADEČE
28. MATILDA ANZELJC, DRAGA
29. ALEX KINKELA TAVIČ, PODGRAD
30. NATAŠA NUZDORFER, VIDEM - DOBREPOLJE
31. EVA CUKLJATI, IZLAKE
32. NIKO BAJEC, LOGATEC
33. NADA KOREN, KOBARID
34. MARIJA LIPOLD, VINICA
35. BORUT MOHAR TESSARI, GROSUPLJE
36. MARIJA PEZDIR, BREZOVICA
37. ZALA JAVORNIK, VUZENICA
38. LAN PAPIČ, ŠENČUR
39. MAKS JERMAN, HRASTNIK
40. LARISA TOLAR, ZGORNJA POLSKAVA
41. VILJEM KOVAČ, MAČKOVCI
42. LOVRO ČERV, DRAVOGRAD
43. AISHA MALAČIČ, MURSKA SOBOTA
44. GAL ULE, PLANINA
45. MAJA HRASTNIK, MOZIRJE
46. SREČKO BOROVNIK, VELENJE
47. HEDVIKA BENČINA, STARA CERKEV
48. NEJA PEČNIK, REČICA OB SAVINJI
49. DARJA SERDINŠEK, OPLOTNICA
50. BOŠTJAN PINTAR, BLED

Vsem nagrajencem iskreno čestitamo!

Pravila sodelovanja v nagradni igri (PDF).
Nagradni letak (PDF).

nazaj
Kateri je tvoj okus sreče Bajadera Kikimania